Netwobil Elektronik ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. 2013 yılında kurulan şirketimiz  iş tecrübesi ile Elektronik ve Bilişim sektöründe öncü bir kuruluştur.
Sahip olduğu geniş ürün çeşidi ve üretim faaliyetleri ile sektörde her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

               Netwobil kadrosu, konusunda uzman, müşteri memnuniyeti ile hizmet kalitesini en önde tutan çalışanlardan oluşur.

               Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz kabul etmiş ve bu felsefe ile gelişmeyi hedefleyen ileride de müşterilerimizle büyüme planlamasında olan bir işletmeyiz.  

               Üretim Yolunda 2019 yılında 45XBLOKPRİZ markamızla çıktığımız bürotik blok priz kasası üretiminde  kısa sürede büyük yol alarak alüminyum ve plastik kalıplarımız ile ürettiğimiz ürünleri Türkiye pazarında tüm illere tanıtım ve pazarlama yolunda ilerlemekte ve aynı zamanda yurtdışı Pazar içinde gerekli çalışmaları ve tanıtımları yapmaya başlayarak pazarda tasarım tescil aldığımız ürünlerimiz ile kalite belgelerimiz ile yerli ve milli olarak üretim yolunda ilerlemekteyiz .

               Mağazamızda Network Bakır, Network Aktif Ürünler, Fiber optik Altyapı Ürünleri, 19” Kabinetler, Bürotik Prizler ve Kablo Toplayıcılar, EL aletleri ,Ses Anons Sistemleri, HDMI-VGA-DVI Kablo ve Çeviriciler , Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Yangın Algılama İhbar Sistemleri malzeme satış yapmaktayız.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.